© 2012 YILMAZKOKSAL.COM.TR. Designed by RKX Design

Evlilik Dansı

PROGRAMLARIMIZ

MÜZİK

Keman
Özel dersler haftada 1 gün 1 saattir (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola)- Grup dersler haftada 1 gün 1:30 saattir. 5 yaştan başlayarak her yaşa uygun keman eğitimi verilir. (nota eğitimi, başlangıç düzeyinde solfej bilgisi ve teori bilgisi.) saatler için irtibata geçiniz.

Gitar
7 yaş itibariyle klasik gitar, pop gitar, bas gitar, elektrogitar eğitimi verilir. Grup dersler haftada 1 gün 1:30 saat. Özel dersler haftada 1 gün 1 saattir (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola)- Ders saatleri için irtibata geçiniz.

Bateri
Haftada 1 gün 1 saat (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola) olmak üzere, özel ders olarak verilmektedir. Ders saatleri için irtibata geçiniz.

Bağlama
Özel dersler haftada 1 gün 1 saat, Grup dersleri ise haftada 1 gün 1:30 olarak verilmektedir. Detaylı bilgi için irtibata geçiniz.

Piyano
Özel dersler haftada 1 gün 1 saattir (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola)- Grup dersler haftada 1 gün 1:30 saattir. 5 yaştan başlayarak konservatuar müfredatına göre piyano eğitimi verilir. Saatler için irtibata geçiniz.

Yan Flüt
Haftada 1 gün 1 saat (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola) olmak üzere, özel ders olarak verilmektedir.

SAHNE SANATLARI

Tiyatro
Çocuklarımızı hayata hazırlamanın en doğru yollarından biri de: YARATICI DRAMA eğitimidir.
Çocuğun ve bireyin, kişisel ve zihinsel gelişimini süreç içinde sağlayabileceği, empati kurmayı içselleştireceği, sosyalleşerek hayal ve yorum gücünü kullanabileceği, duygu ve heyecanlarını harekete geçirebileceği en uygun ortam yaratıcı drama çalışmalarıdır.

Bale
4 yaştan itibaren bale eğitimimiz başlıyor. 4-6 yaş arası çocuklara baleye ilk adım çalışmaları veriliyor. 6 yaş sonrası için klasik bale, modern bale, bale solfeji, dekor-kostüm, bale repertuar, mimik ve emprovizasyon çalışmaları da verilmektedir.
Not: 6 Yaş sonrası için M.E.B Onaylı sertifika almak isteyenler bilgi almak için bizimle irtibata geçmeniz rica olunur.

Yetişkinler için, klasik bale hobi sınıfı derslerimiz talebe göre açılmaktadır.

Şan
Dersler haftada 1 gün 1 saat (25’şer dk x 2 ders 10 dk mola) olacak özel ders olarak verilmektedir.

Tango
Özgür ALTUN eğitmenliğinde:
Pazar (kayıtlar devam ediyor.)

Latin Dans
Yılmaz KÖKSAL eğitmenliğinde:
P.tesi (Kayıtlar devam ediyor.)
C.tesi (İleri Seviye. Kayıtlar devam ediyor.)

Hip-Hop

Oryantal

Halk Oyunları